Delete.Nolimit

Jak stahovat z ...

Jak stahovat ze stream.cz

Videa si ze streamu lze celkem jednoduše stáhnout, ale musí se vědět jak na to, a proto vám přináším návod jak pohodlně stáhnout videa ze streamu na disk za použití jenom Opery.

Začneme tím, že si najdeme video, které chceme stáhnout.

V našem případě se jedná o jeden díl reality show Peklo s Landou.

Spustíme video a necháme alespoň kousek videa nahrát do paměti (viz obrázek).

Druhým krokem bude, že si v panelu Nástrojů najdeme položku Cache a otevřeme ji (opět obrázek :) .

Otevře se nám výpis spousty souborů, povětšinou obrázků, s velikostmi a adresami. Nás ale nezajímá žádný z těchto obrázků, nás zajímá soubor s koncovkou FLV a s adresou, kde vyčteme název videa (zase jukněte na obrázek).

Až náš soubor najdeme, tak klikneme na URL adresu a běhěm několika sekund by nám prohlížeč měl nabídnout jeho uložení na disk, popřípadě otevření. Soubor uložíme kam se nám to hodí, a video ze streamu máme na staženo. Teďka už si ho stačí jen pustit a sledovat.

Upozorňuji, že stažené video je ve formátu flv, je to formát internetových videí a někteří mohou mít problém ho na svém systému přehrát. Pokud je to právě váš případ, doporučuji použít nějaký prográmek na převod formátů a FLV si převést třeba na klasické AVI.

Poslední komentáře
05.08.2011 01:30:53: Online downloader ze Stream.cz a dalších českejch, slovenskejch a zahraničních webů, kterej je onlin...
22.11.2009 12:42:25: no me to pres tu operu nejdesmiley${1}me to nejde stahnout pres nic
14.11.2008 08:05:55: No nevim proc bych to mel delat takhle slozite kdyz je mnohem snazsi spusob stahovani online videa a...